Yderligere information
| Vægt | 13 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Sofie Spisebordsstol med Drejefod – PU Læder – Sort
Beskrivelse:
Sofie spisebordsstol er en elegant og funktionel stol, der kombinerer luksuriøst design med praktisk anvendelighed. Denne stol er perfekt til spisestuen, mødelokalet eller arbejdsområdet og tilføjer et moderne og sofistikeret præg til dit hjem eller kontor.
Materialer og Design:
Komfort:
Specifikationer:
Fordele:
Sofie Spisebordsstol med Drejefod – PU Læder – Sort er det ideelle valg for dig, der ønsker en stol, der kombinerer moderne stil med praktisk anvendelighed. Perfekt som spisebordsstol eller til arbejdsområdet, denne stol leverer både funktionalitet og elegance i ét.
Sælges 4 stk. i 2 kasser.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Sort
| Model: | Sofie spisebordsstol – PU Læder – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PU Læder, Metal |
| Ben: | Pulverlakerede metal |
| Farve: | Sort |
| Total højde | 84 cm |
| Bredde | 54 cm |
| Sæde højde: | 46,5 cm |
| Sædedybde: | 43,5 cm |
| Samle info: | Usamlet |
| Vægt pr. stk.: | 8 kg |
| Belastning: | 120 kg |
| Pr. kolli: | 4 stk. i 2 kasser |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 13 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk