Yderligere information
| Vægt | 13 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Sofie Spisebordsstol med Drejefod – PU Læder – Brun
Beskrivelse:
Sofie spisebordsstol er en elegant og komfortabel stol, der kombinerer moderne design med funktionalitet. Den er perfekt til både spisestuen og arbejdsområdet og tilfører et strejf af luksus til dit hjem.
Materialer og Design:
Komfort:
Specifikationer:
Fordele:
Konklusion:
Sofie Spisebordsstol med Drejefod – PU Læder – Brun er den perfekte kombination af stil, komfort og funktionalitet. Uanset om den bruges som spisebordsstol eller til arbejdsområdet, tilbyder denne stol både praktisk anvendelighed og et elegant udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Brun
| Model: | Sofie spisebordsstol – PU Læder – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | PU Læder, Metal |
| Ben: | Pulverlakerede metal |
| Farve: | Brun |
| Total højde | 84 cm |
| Bredde | 54 cm |
| Sæde højde: | 46,5 cm |
| Sædedybde: | 43,5 cm |
| Samle info: | Usamlet |
| Vægt pr. stk.: | 8 kg |
| Belastning: | 120 kg |
| Pr. kolli: | 4 stk. i 2 kasser |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 13 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk