Yderligere information
| Vægt | 11,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Osaka Hjørnebord – Sort er et stilrent og funktionelt bord, der kombinerer moderne design med klassiske materialer. Bordet er fremstillet i egefiner med en sort finish, som giver et elegant og tidløst udtryk, der nemt kan integreres i mange forskellige indretninger. Den runde form på Ø50 cm giver et blødt og harmonisk look, mens højden på 45 cm gør bordet ideelt som hjørnebord ved sofaen, ved siden af en lænestol eller som lille afsætningsbord i soveværelset eller entréen. Materialet i egefiner giver en flot overflade med naturlig struktur, samtidig med at det er slidstærkt og nemt at vedligeholde.
Fordele ved Osaka Hjørnebord – Sort:
Specifikationer:
Osaka Hjørnebord – Sort er det oplagte valg til dig, der ønsker et praktisk og stilrent bord, som kombinerer funktionalitet og æstetik i et tidløst design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Osaka Hjørnebord – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, MDF |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 50 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 10,1 kg |
| Vægt (netto): | 8 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1750 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 11,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk