Yderligere information
| Vægt | 11,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Osaka Hjørnebord – Smoked er et elegant og funktionelt bord, der kombinerer naturlig varme med moderne enkelhed. Bordet er fremstillet i egefiner med en smuk smoked finish, som fremhæver træets struktur og giver et sofistikeret udtryk. Den runde bordplade på Ø50 cm skaber et harmonisk look, mens højden på 45 cm gør bordet perfekt som hjørnebord ved sofaen, som afsætningsbord ved en lænestol eller som dekorativt element i entréen eller soveværelset. Materialet i egefiner sikrer en robust og slidstærk overflade, der er nem at vedligeholde, samtidig med at designet tilfører rummet varme og karakter.
Fordele ved Osaka Hjørnebord – Smoked:
Specifikationer:
Osaka Hjørnebord – Smoked er det perfekte valg til dig, der ønsker et funktionelt og dekorativt bord, som kombinerer naturlig varme med moderne design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Smoked
| Model: | Osaka Hjørnebord – Smoked |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, MDF |
| Farve: | Smoked |
| Længde: | 50 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 10,1 kg |
| Vægt (netto): | 8 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1750 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 11,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk