Yderligere information
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstTine Tufted Vægdekoration i sort og brun er en stilfuld og karakterfuld vægdekoration, der tilfører varme og dybde til din indretning. Det tuftede mønster skaber en flot struktur, som giver væggen liv og et eksklusivt udtryk.
Tine Tufted Vægdekoration er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og moderne vægudsmykning med et varmt og eksklusivt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort / Brun
| Model: | Tine Tufted Vægdekoration – Sort / Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Polyester |
| Farve: | Sort / Brun |
| Længde: | 2,5 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 70 cm |
| Vægt (brutto): | 1,7 kg |
| Vægt (netto): | 1,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 299 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk