Yderligere information
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstTine Tufted Vægdekoration i natur er en smuk og tekstilbaseret vægdekoration, der tilfører varme, struktur og personlighed til din indretning. Det tuftede design i beige og sort skaber et spændende spil i overfladen og giver rummet et blødt og indbydende udtryk.
Tine Tufted Vægdekoration er det oplagte valg til dig, der ønsker en dekorativ og stemningsskabende vægdekoration med et blødt og moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Tine Tufted Vægdekoration – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Polyester |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 2,5 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 70 cm |
| Vægt (brutto): | 1,7 kg |
| Vægt (netto): | 1,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 299 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk