Yderligere information
| Vægt | 6,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Swindon Bænk – Mørkegrøn er en stilfuld og komfortabel bænk, der kombinerer et luksuriøst boucléstof med et moderne design. Den smukke mørkegrønne farve og de elegante sorte ben skaber en sofistikeret og tidløs æstetik, der passer perfekt til både moderne og klassiske indretninger. Denne bænk er ideel til entréen, stuen eller som en dekorativ og funktionel siddeplads i dit hjem.
Swindon Bænk – Mørkegrøn er det ideelle valg for dig, der ønsker en stilfuld og funktionel bænk, der kombinerer komfort med et moderne design. Med sin luksuriøse boucléstof og elegante sorte ben, vil denne bænk tilføre både æstetik og funktionalitet til ethvert rum i dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkegrøn
| Model: | Swindon Bænk – Mørkegrøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Stof, Krydsfiner |
| Farve: | Mørkegrøn |
| Farvekode: | HN1241 |
| Sæde højde: | 42,5 cm |
| Sæde dybde: | 36 cm |
| Længde: | 36 cm |
| Bredde: | 100 cm |
| Højde: | 42,5 cm |
| Vægt (brutto): | 7,3 kg |
| Vægt (netto): | 6,2 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 725 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 6,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk