Yderligere information
| Vægt | 6,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Caor Kurve – 4 stk. er et sæt elegante og funktionelle kurve, der tilfører et smukt og naturligt præg til dit hjem. Disse lækre kurve er ideelle til både udendørs og indendørs brug, hvilket gør dem utrolig alsidige. Deres enkle og stilfulde design gør dem perfekte til at opbevare småting, dekorere eller bruge som opbevaring til planter i dit uderum eller inde rum.
Kurvene er lavet af holdbare materialer, der kan modstå både indendørs og udendørs elementer, hvilket gør dem til et praktisk valg til en række forskellige formål.
Caor Kurve – 4 stk. giver både funktion og skønhed til dit hjem eller udendørsområder. Deres alsidighed og tidløse design gør dem til et praktisk og dekorativt valg i enhver boligindretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Sæt. pris ( 4 stk.)
✅Farve: Natur
| Model: | Caor Kurve – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Kubo Rattan |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 20/30/40/50 cm |
| Bredde: | 20/30/40/50 cm |
| Højde: | 28/38/48/58 cm |
| Vægt (brutto): | 7,5 kg |
| Vægt (netto): | 6,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1250 |
| Vægt | 6,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk