Yderligere information
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Massa Bøjler – Grå – 10 Stk.
Opgrader din garderobe med Massa Bøjler i grå, der kombinerer funktionalitet og stil. Fremstillet af metal, hvilket gør dem ideelle til at organisere dit tøj. Den elegante grå farve giver et tidløst og moderne look, der passer perfekt til enhver garderobe. Med 10 stk. i pakken får du en praktisk og effektiv opbevaringsløsning til dit tøj.
Massa Bøjler – Grå tilbyder både praktisk opbevaring og et stilfuldt udtryk til din garderobe, samtidig med at de holder dit tøj organiseret og i perfekt form.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Sæt. pris (10 stk.)
✅Farve: Grå
| Model: | Massa Bøjler – Grå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal |
| Farve: | Grå |
| Længde: | 4 cm |
| Bredde: | 41 cm |
| Højde: | 18 cm |
| Vægt (brutto): | 0,5 kg |
| Vægt (netto): | 0,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 49 |
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk