Yderligere information
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Hynde til Swing – Sort – Læder passer til Swing spisebordsstolen.
Hurtig fragt
Kvalitet & Design
14 dages fuld returret
Levering: 1-3 dage
Stk pris
Farve: Sort
| Model: |
Swing
|
| I udstilling: | Ja |
| Materiale: | Læder |
| Farve: | Sort |
| Højde | 3,5 cm |
| Bredde | 51 cm |
| Dybde: | 50 cm |
| Vægt pr. stk.: | 0,5 kg |
| Belastning: | 120 kg |
| Pr. kolli: | 1 stk. |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 0,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk