Yderligere information
| Vægt | 13,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Vojens spisebord er et stilrent og praktisk spisebord, der kombinerer moderne skandinavisk design med klassiske elementer. Med sin rektangulære form og harmoniske farvekombination af en hvid bordplade og naturfarvede ben, tilfører dette bord et let og elegant udtryk, der passer perfekt ind i både moderne, nordiske og klassiske indretninger.
Med en længde på 120 cm og en bredde på 70 cm, er bordet perfekt til mindre spiseområder, køkkener eller studielejligheder, hvor der er behov for en praktisk, kompakt og funktionel løsning. De solide træben i naturfarve tilfører varme til designet og sikrer samtidig stabilitet og lang holdbarhed.
Vojens spisebord i hvid og natur er et funktionelt, tidløst og stilrent valg, der kombinerer skandinavisk design med praktisk anvendelighed. Med sin kompakte størrelse og moderne æstetik passer det perfekt til mindre spiseområder, studielejligheder eller køkkener, hvor det skaber en lys og indbydende atmosfære. Et ideelt valg til både daglig brug og hyggelige middage.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Vojens Spisebord – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Gummitræ |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 120 cm |
| Bredde: | 70 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 16 kg |
| Vægt (netto): | 13,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1249 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 13,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk