Yderligere information
| Vægt | 69,24 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Spisebord, egefiner, sort, inkl. to tillægsplader, 120×200-250-300×75 cm
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sort
| Model: | Osaka Spisebord – Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, MDF |
| Farve: | Sort |
| Længde: | 200-250-300 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 82 kg |
| Vægt (netto): | 69,2 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 9499 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 69,24 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk