Yderligere information
| Vægt | 35,9 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstSkab en rolig og elegant spiseplads med Annecy Spisebord – Sand. Dette stilrene spisebord kombinerer en keramisk bordplade i travertin-look med et stabilt stålstel, hvilket giver et moderne og eksklusivt udtryk med inspiration fra naturens materialer. Den sandfarvede tone tilfører varme og lethed og gør bordet nemt at integrere i både nordisk, moderne og minimalistisk indretning.
Med sin runde form og diameter på Ø 120 cm indbyder bordet til nærvær og hyggelige måltider, hvor alle omkring bordet nemt kan se og tale med hinanden.
Den keramiske bordplade giver dig det luksuriøse udtryk fra natursten, men med langt mere praktiske egenskaber. Bordet er derfor ideelt til både daglig brug og gæster, hvor funktionalitet og æstetik skal gå hånd i hånd.
Annecy Spisebord – Sand er et stilfuldt valg, når du ønsker et rundt spisebord med et eksklusivt stenlook, høj funktionalitet og et roligt, moderne udtryk, der passer perfekt til både hverdag og gæster.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Annecy Spisebord – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Keramik |
| Farve: | Sand |
| Længde: | 120 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Højde: | 76 cm |
| Vægt (brutto): | 42,8 kg |
| Vægt (netto): | 35,9 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 3379 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 35,9 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk