Yderligere information
| Vægt | 7 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstTilfør indretningen et elegant og moderne præg med Annecy Hjørnebord – Sand. Dette stilrene hjørnebord kombinerer en keramisk bordplade i travertin-look med et solidt stålstel, hvilket giver et eksklusivt udtryk med inspiration fra naturens materialer. Den sandfarvede tone skaber ro og varme og passer perfekt ind i både nordisk, moderne og minimalistisk indretning.
Med en diameter på Ø 50 cm og en højde på 56 cm er bordet ideelt som sidebord ved sofaen, ved siden af en lænestol eller som et dekorativt hjørnebord i stuen eller soveværelset.
Annecy hjørnebordet fungerer perfekt som:
Tip: Kombinér bordet med keramik, glas og tekstiler i naturtoner for et harmonisk og roligt udtryk – eller lad bordet stå alene som et elegant statement.
Annecy Hjørnebord – Sand er et stilrent og funktionelt valg, når du ønsker et elegant sidebord med et eksklusivt stenlook og høj brugervenlighed i hverdagen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Annecy Hjørnebord – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Keramik |
| Farve: | Sand |
| Længde: | 50 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 56 cm |
| Vægt (brutto): | 9,5 kg |
| Vægt (netto): | 7 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 999 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 7 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk