Yderligere information
| Vægt | 3,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Sidebord – Vita – Egetræs Look – Stål
Opgrader din indretning med det elegante Sidebord – Vita i egetræs look og stål. Dette moderne sidebord kombinerer den varme, naturlige æstetik af egetræ med det industrielle udtryk af stål. Bordpladen er lavet af spånplade, der er beklædt med folie, hvilket gør bordet både holdbart og nemt at vedligeholde. Med sit stilfulde design og funktionelle opbygning passer dette sidebord perfekt til både stuen, soveværelset eller kontoret.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Egetræs look
| Model: | Vita Hjørnebord – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Spånplade, Melaminfolie |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 45 cm |
| Bredde: | 45 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 3,8 kg |
| Vægt (netto): | 3,4 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 375 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 3,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk