Yderligere information
| Vægt | 18,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPrague Sofabord – Brun er et elegant og fleksibelt sæt bestående af to borde, der kombinerer funktionalitet med et luksuriøst design. Bordene har smukke bordplader i brun marmorlook, som giver et eksklusivt og sofistikeret udtryk, der tilfører varme til indretningen. Den glatte overflade fremhæver det elegante marmorpræg, samtidig med at den er nem at rengøre og vedligeholde. Sættet består af to borde i forskellige størrelser, hvilket giver fleksibilitet i indretningen – de kan placeres sammen som et moderne sæt med dybde og dynamik, eller bruges hver for sig i forskellige rum alt efter behov.
Fordele ved Prague Sofabord – Brun (sæt af 2):
Specifikationer:
Prague Sofabord – Brun (sæt af 2) er det perfekte valg til dig, der ønsker fleksibilitet, funktionalitet og et eksklusivt design, der løfter stuen med et moderne og luksuriøst udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Prague Sofabord – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Decorpapir |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 40/50 cm |
| Bredde: | 40/50 cm |
| Højde: | 36/40 cm |
| Vægt (brutto): | 19,9 kg |
| Vægt (netto): | 17,7 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1565 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 18,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk