Yderligere information
| Vægt | 18 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPrague Sofabord – Brun er et stilfuldt og moderne bord, der kombinerer funktionalitet med et eksklusivt design. Bordet har en bordplade i et elegant marmorlook i brunlige nuancer, som tilfører varme og luksus til indretningen. Den glatte overflade giver et sofistikeret udtryk, samtidig med at den er nem at rengøre og vedligeholde. Med målene 60 x 80 x 40 cm har sofabordet en praktisk størrelse, der gør det ideelt som samlingspunkt i stuen – perfekt til kaffekopper, magasiner, dekorationer og små serveringer. Det rektangulære design giver et moderne præg, mens farvetonen gør det nemt at kombinere bordet med både klassiske og nutidige møbler.
Fordele ved Prague Sofabord – Brun:
Specifikationer:
Prague Sofabord – Brun er det oplagte valg til dig, der ønsker et sofabord med et moderne, eksklusivt udtryk, som samtidig er praktisk og nemt at integrere i hjemmets indretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Prague Sofabord – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Decorpapir |
| Farve: | Brun |
| Længde: | 80 cm |
| Bredde: | 60 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 20 kg |
| Vægt (netto): | 17,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1440 |
| Vægt | 18 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk