Yderligere information
| Vægt | 25 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstKyoto Sofabord – Smoked er et stilrent og funktionelt sofabord, der kombinerer raffineret design med praktisk opbevaring. Bordet har en moderne og minimalistisk udformning, der passer perfekt ind i både skandinaviske, industrielle og klassiske indretningsstile.
Kyoto Sofabord – Smoked er det perfekte valg for dig, der ønsker et sofistikeret og funktionelt sofabord med ekstra opbevaringsmuligheder. Den smukke smoked egefiner, de praktiske skuffer og de sorte metalben skaber et moderne og stilfuldt udtryk, der gør dette sofabord til en perfekt kombination af design og funktionalitet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Smoked
| Model: | Kyoto Sofabord – Smoked |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, Melamin, MDF, Stål |
| Farve: | Smoked |
| Længde: | 100 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 26,9 kg |
| Vægt (netto): | 25 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2250 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 25 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk