Yderligere information
| Vægt | 25 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Kyoto Sofabord – Eg er et stilrent og funktionelt sofabord, der kombinerer naturlig skønhed med praktisk opbevaring. Med sin lyse egefiner og minimalistiske metalstel er dette sofabord en perfekt tilføjelse til moderne, skandinaviske og klassiske indretninger.
Kyoto Sofabord – Eg er en perfekt kombination af funktionalitet og æstetik. Med sin lyse egefiner, praktiske skuffer og robuste sorte metalben passer dette sofabord perfekt til enhver moderne boligindretning. Ideelt til dig, der ønsker et tidløst, rummeligt og stilfuldt sofabord, der både er praktisk og dekorativt.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Eg
| Model: | Kyoto Sofabord – Eg |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, Melamin, MDF, Stål |
| Farve: | Eg |
| Længde: | 100 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 45 cm |
| Vægt (brutto): | 26,9 kg |
| Vægt (netto): | 25 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1999 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 25 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk