Yderligere information
| Vægt | 18,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Bibione Konsolbord – Natur er et stilrent og funktionelt møbel, der kombinerer praktisk anvendelighed med et tidløst design. Bordet er fremstillet i MDF med decorpapir i naturfarve, som giver et varmt og indbydende udtryk, der passer perfekt til både moderne og klassiske indretninger. Med målene 38 x 114 x 75 cm har konsolbordet en smal og praktisk form, der gør det nemt at placere i entréen, langs en væg i stuen eller som et dekorativt element i soveværelset. Den rummelige bordplade giver plads til dekorationer som lamper, vaser, planter eller personlige genstande, mens det lette udtryk sikrer, at bordet ikke virker tungt i rummet.
Fordele ved Bibione Konsolbord – Natur:
Specifikationer:
Bibione Konsolbord – Natur er det perfekte valg for dig, der ønsker et smalt og alsidigt møbel, som både giver funktionalitet og tilføjer et varmt, naturligt præg til hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Bibione Konsolbord – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Decorpapir |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 114 cm |
| Bredde: | 38 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 23,2 kg |
| Vægt (netto): | 18,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2125 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 18,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk