Yderligere information
| Vægt | 18,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstBibione Konsolbord – Mørkebrun er et elegant og funktionelt møbel, der kombinerer klassisk charme med praktisk anvendelighed. Bordet er fremstillet i MDF med decorpapir i en smuk mørkebrun finish, som giver et varmt, sofistikeret og tidløst udtryk. Med målene 38 x 114 x 75 cm har konsolbordet en smal og praktisk størrelse, der gør det let at placere i entréen, langs en væg i stuen eller som dekorativt møbel i soveværelset. Den aflange bordplade giver god plads til lamper, vaser, planter eller andre dekorative elementer, og bordets enkle design gør det nemt at kombinere med mange forskellige stilarter.
Fordele ved Bibione Konsolbord – Mørkebrun:
Specifikationer:
👉 Bibione Konsolbord – Mørkebrun er det perfekte valg for dig, der ønsker et stilfuldt og alsidigt møbel, som både tilfører funktionalitet og et elegant præg til hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Mørkebrun
| Model: | Bibione Konsolbord – Mørkebrun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Decorpapir |
| Farve: | Mørkebrun |
| Længde: | 114 cm |
| Bredde: | 38 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 23,2 kg |
| Vægt (netto): | 18,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2125 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 18,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk