Yderligere information
| Vægt | 27,65 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstAthens Sofabord – Hvid / Mørkebrun er et elegant og funktionelt sofabord, der kombinerer moderne materialer med et tidløst design. Bordpladen er fremstillet i keramik, som giver en glat, robust og let rengøringsvenlig overflade i hvid, mens stellet og basen i MDF med decorpapir i mørkebrun finish tilfører varme og en smuk kontrast. Den runde form med en diameter på 80 cm og en højde på 40 cm gør bordet ideelt som centralt møbel i stuen, hvor det både kan bruges til daglig funktion og som dekorativt samlingspunkt. Kombinationen af lyse og mørke nuancer skaber et stilrent udtryk, der passer ind i både moderne, nordiske og klassiske hjem.
Fordele ved Athens Sofabord – Hvid / Mørkebrun:
Specifikationer:
👉 Athens Sofabord – Hvid / Mørkebrun er det oplagte valg til dig, der ønsker et sofabord, som kombinerer funktionalitet, holdbarhed og et elegant design, der giver stuen et stilfuldt og tidløst præg.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid / Mørkebrun
| Model: | Athens Sofabord – Hvid / Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Keramik, MDF, Decorpapir |
| Farve: | Hvid / Brun |
| Længde: | 80 cm |
| Bredde: | 80 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 31,2 kg |
| Vægt (netto): | 27,7 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2065 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 27,65 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk