Yderligere information
| Vægt | 26,2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Athens Konsolbord – Hvid / Mørkebrun er et stilfuldt og funktionelt møbel, der kombinerer klassisk elegance med moderne materialer. Bordpladen er udført i keramik, som giver en glat, slidstærk og eksklusiv overflade i hvid, mens stellet og basen i MDF med decorpapir i mørkebrun finish tilfører varme og kontrast. Med sine mål på 40 x 120 x 78 cm har konsolbordet en praktisk størrelse, der gør det oplagt til entréen, stuen eller som dekorativt element bag en sofa eller langs en væg. Det smalle design gør det nemt at placere, uden at det optager unødvendig plads, samtidig med at det tilbyder en funktionel overflade til dekorationer, lamper, vaser eller opbevaring af småting.
Fordele ved Athens Konsolbord – Hvid / Mørkebrun:
Specifikationer:
👉 Athens Konsolbord – Hvid / Mørkebrun er det perfekte valg til dig, der ønsker et smalt, funktionelt og elegant møbel, som både kan bruges praktisk og dekorativt, samtidig med at det tilfører hjemmet et tidløst udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid / Mørkebrun
| Model: | Athens Konsolbord – Hvid / Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Keramik, MDF, Decorpapir |
| Farve: | Hvid / Brun |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Højde: | 78 cm |
| Vægt (brutto): | 30 kg |
| Vægt (netto): | 26,8 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2125 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 26,2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk