Yderligere information
| Vægt | 22,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Lido Loungestol – Olivengrøn kombinerer moderne komfort med et elegant og naturligt farvevalg. Den olivengrønne polstring tilfører varme og karakter til indretningen, samtidig med at den skaber en rolig og indbydende stemning. Stolen er udformet med blød polstring og en ergonomisk siddekomfort, der gør den perfekt til afslapning i stuen, læsehjørnet eller som et ekstra designelement i boligen. Med sit tidløse formsprog kan stolen både fungere som et blikfang eller smelte harmonisk ind i en nordisk og moderne indretning.
Fordele ved Lido Loungestol – Olivengrøn:
Specifikationer:
Lido Loungestol – Olivengrøn er det perfekte valg til dig, der ønsker en stilfuld og komfortabel loungestol, der skaber en hyggelig og indbydende atmosfære i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Olivengrøn
| Model: | Lido Loungestol – Olivengrøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Olivengrøn |
| Farvekode: | HN1020 |
| Sæde højde: | 37 cm |
| Sæde dybde: | 81 cm |
| Sæde bredde: | 60 cm |
| Længde: | 92 cm |
| Bredde: | 90 cm |
| Højde: | 54 cm |
| Vægt (brutto): | 23,8 kg |
| Vægt (netto): | 22,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 4375 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 22,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk