Yderligere information
| Vægt | 26,28 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstHamilton Loungestol – Bordeaux Mix er en karakterfuld loungestol, der tilfører varme, dybde og personlighed til indretningen. Den bordeauxfarvede “mix” nuance giver et eksklusivt og levende udtryk, som skiller sig ud på den helt rigtige måde – perfekt hvis du vil skabe en stue med lidt mere kant, uden at det bliver for tungt. Brug den som statement-stol i et hjørne, som en del af en sofagruppe eller som en hyggelig læseplads med lampe og sidebord.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Bordeaux Mix
| Model: | Hamilton Loungestol – Bordeaux Mix |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Polyester, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Bordeaux Mix |
| Farvekode: | HN1283 |
| Sæde højde: | 43 cm |
| Længde: | 84 cm |
| Bredde: | 88 cm |
| Højde: | 71 cm |
| Vægt (brutto): | 30,3 kg |
| Vægt (netto): | 26,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 4249 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 26,28 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk