Yderligere information
| Vægt | 14,1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Glasgow sæt – Stone er et stilfuldt og komfortabelt loungemøbel, der kombinerer en rummelig loungestol med en praktisk fodskammel. Sættet er designet i en elegant stone-farve, som giver et roligt og sofistikeret udtryk, der passer perfekt ind i både moderne og klassiske hjem. Loungestolen er polstret med blødt stof, der sikrer høj siddekomfort, mens fodskamlen giver mulighed for fuld afslapning. Med sit tidløse design er Glasgow sættet ideelt til hyggehjørner, stuen eller læsekrogen.
Fordele ved Glasgow sæt – Stone:
Specifikationer:
Glasgow sæt – Stone er det perfekte valg til dig, der ønsker komfort, funktionalitet og et elegant udtryk samlet i ét møbelsæt.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Stone
| Model: | Glasgow sæt – Stone |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester, Fyr, Stål |
| Farve: | Stone |
| Sæde højde: | 44,5 / 37 cm |
| Længde: | 79 / 42,5 cm |
| Bredde: | 70 / 63 cm |
| Højde: | 98 / 39 cm |
| Vægt (brutto): | 17,2 kg |
| Vægt (netto): | 14,1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 2500 |
| Vægt | 14,1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk