Yderligere information
| Vægt | 0,85 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstStoense Lanterne i beige er en stilfuld og dekorativ lanterne, der skaber en hyggelig og afslappet stemning i hjemmet. Med sit enkle design og bløde farve er lanternen et smukt element, der passer ind i mange forskellige indretninger.
Stoense Lanterne er det oplagte valg til dig, der ønsker en enkel og elegant lanterne, der bidrager til en hyggelig stemning i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige
| Model: | Stoense Lanterne – Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal |
| Farve: | Beige |
| Længde: | 25 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Højde: | 20 cm |
| Vægt (brutto): | 1,1 kg |
| Vægt (netto): | 0,9 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 169 |
| Vægt | 0,85 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk