Yderligere information
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstStoense Lanterne i beige er en elegant og dekorativ lanterne, der skaber en varm og rolig atmosfære i hjemmet. Med sit stilrene design og bløde farve er den et perfekt valg til hyggelig belysning og dekorative opstillinger.
Stoense Lanterne er det oplagte valg til dig, der ønsker en elegant og hyggelig lanterne med et roligt og moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Beige
| Model: | Stoense Lanterne – Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal |
| Farve: | Beige |
| Længde: | 24,5 cm |
| Bredde: | 24,5 cm |
| Højde: | 40 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,3 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 229 |
| Vægt | 1,3 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk