Yderligere information
| Vægt | 0,8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstVase – Blå – Højde 26 cm er en elegant og dekorativ vase, der tilfører et sofistikeret og kunstnerisk præg til dit hjem. Denne keramiske vase er designet med en smuk blå farve og et subtilt mønster, der giver den et luksuriøst og tidløst udseende. Den runde form og den kompakte størrelse gør den ideel til små blomsterarrangementer eller som en stilfuld dekorativ genstand på hylder, borde eller vindueskarme.
Vase – Blå – Højde 26 cm er et ideelt valg for dig, der ønsker en stilfuld og funktionel vase, der tilfører både æstetik og funktion til dit hjem. Med sin elegante blå farve og kunstneriske design er denne vase perfekt til at fremhæve blomster eller som en dekorativ detalje i ethvert rum.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Blå
| Model: | Vase – Blå |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stentøj |
| Farve: | Blå |
| Længde: | 12 cm |
| Bredde: | 12 cm |
| Højde: | 26 cm |
| Vægt (brutto): | 1,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 179 |
| Vægt | 0,8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk