Yderligere information
| Vægt | 2 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstHylde – Haag – Kejsertræ
Opgrader din opbevaring med Hylde – Haag i kejsertræ, der kombinerer tidløst nordisk design med funktionalitet. Denne elegante hylde har 2 rummelige hylder, der giver praktisk opbevaring og fremvisning af bøger, dekorationer og småting. De smarte sorte beslag, som hylden monteres med, skaber et unikt og let udseende, der giver hylden et svævende, moderne udtryk.
Hylde – Haag – Kejsertræ er en smuk og funktionel opbevaringsløsning, der tilføjer både varme og stil til dit hjem. Med sit enkle design og moderne beslag er denne hylde den perfekte måde at organisere og fremvise dine ejendele på.
Få mere inspiration til boligen
Du kan følge os på Pinterest, Facebook og Instagram hvor vi deler billeder fra vores glade kunder, tilbud og de seneste nyheder i vores sortiment. Følg Planke-bord.dk og få nye ideer til dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Sort
Find flere hylder med metalramme her.
| Model: | Haag Væghylde – Sort / Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Kejsertræ |
| Farve: | Sort / Natur |
| Længde: | 21 cm |
| Bredde: | 55 cm |
| Højde: | 72 cm |
| Vægt (brutto): | 2,1 kg |
| Vægt (netto): | 2 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 229 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 2 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk