Yderligere information
| Vægt | 0,9 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Hylde – Arnhem – Kejsertræ
Skab et elegant og funktionelt opbevaringssted i dit hjem med Hylde – Arnhem i kejsertræ. Denne smukke hylde er inspireret af nordisk design og kombinerer det naturlige udseende af kejsertræ med et stilrent og minimalistisk udtryk. Hylden tilføjer varme og karakter til ethvert rum, samtidig med at den giver praktisk opbevaring til bøger, dekorationer eller småting.
Hylde – Arnhem – Kejsertræ er en smuk og funktionel tilføjelse til dit hjem, der kombinerer et stilrent design med det varme udseende af kejsertræ. Denne hylde giver både opbevaring og æstetik, perfekt til at organisere dit hjem på en smuk og praktisk måde.
Få mere inspiration til boligen
Du kan følge os på Pinterest, Facebook og Instagram hvor vi deler billeder fra vores glade kunder, tilbud og de seneste nyheder i vores sortiment. Følg Planke-bord.dk og få nye ideer til dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Sort
Find flere hylder med metalramme her.
| Model: | Arnhem Væghylde – Sort / Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Træ |
| Farve: | Sort / Natur |
| Længde: | 17 cm |
| Bredde: | 65 cm |
| Højde: | 27 cm |
| Vægt (brutto): | 1 kg |
| Vægt (netto): | 0,9 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 179 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,9 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk