Yderligere information
| Vægt | 1,55 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Palermo Spejl – Uden Kant (40 x 60 cm)
Få et stilrent og moderne look i dit hjem med Palermo Spejl. Dette elegante spejl på 40 x 60 cm er designet uden kant, hvilket giver det et minimalistisk og luftigt udtryk. Perfekt til at skabe lys og rummelighed i ethvert rum, fungerer spejlet både som en praktisk løsning og som en dekorativ detalje i din indretning.
Palermo Spejl – 40 x 60 cm er det perfekte valg for dig, der søger et stilrent, funktionelt og tidløst spejl til dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
| Model: | Palermo Spejl – Glas |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Glas |
| Farve: | Glas |
| Længde: | 0,5 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Højde: | 60 cm |
| Vægt (brutto): | 2,3 kg |
| Vægt (netto): | 1,6 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 415 |
| Vægt | 1,55 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk