Yderligere information
| Vægt | 1,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Madison Rammesæt i natur er en elegant og varm løsning til dig, der ønsker at fremhæve dine billeder eller plakater med et naturligt og roligt udtryk. De lyse trætoner skaber en hyggelig atmosfære og passer perfekt ind i nordiske og moderne hjem.
Madison Rammesæt er det oplagte valg til dig, der ønsker en stilfuld og personlig måde at fremvise dine billeder med et naturligt og roligt udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Madison Rammesæt – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF, Glas |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 30 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Højde: | 1,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 169 |
| Vægt | 1,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk