Yderligere information
| Vægt | 1,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Alfaro Bakke – Natur / Sort (Bakke i Vandhyacint/Metal, Natur/Sort, 42x23x43,5 cm)
Alfaro Bakke – Natur / Sort er en smuk og funktionel bakke, der kombinerer det naturlige og rustikke udtryk af vandhyacint med det moderne touch af sort metal. Denne elegante bakke er ideel til opbevaring og servering, og dens design gør den perfekt til at tilføje et stilfuldt element til både stue, køkken eller badeværelse.
Med dimensionerne 42x23x43,5 cm er bakke rummelig og alsidig, hvilket giver dig mulighed for at opbevare alt fra dekorative elementer og opbevaringsartikler til servering af snacks og drikkevarer. Vandhyacintens naturlige tekstur og den sorte metalramme giver et flot kontrastfyldt udtryk, der passer perfekt til både moderne og klassisk indretning.
Alfaro Bakke – Natur / Sort er den ideelle opbevaringsløsning, der både er praktisk og dekorativ. Bakken tilføjer et strejf af naturlig elegance og funktionalitet, og dens robuste materiale sikrer lang holdbarhed. Perfekt til at organisere småting, som serveringsbakke eller som en dekorativ detalje i dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur / Sort
| Model: | Alfaro Bakke – Natur / Sort |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Vandhyacint, Metal |
| Farve: | Natur / Sort |
| Længde: | 23 cm |
| Bredde: | 42 cm |
| Højde: | 43,5 cm |
| Vægt (brutto): | 1,7 kg |
| Vægt (netto): | 1,3 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 339 |
| Vægt | 1,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk