Yderligere information
| Vægt | 0,65 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Coventry Pendel – Hvid er en enkel og elegant lampe, der kombinerer et tidløst design med praktisk funktionalitet. Den hvide farve giver et lyst og rent udtryk, som gør pendlen nem at integrere i mange forskellige boligstile – fra nordisk minimalisme til klassiske indretninger. Med en diameter på 25 cm har lampen en kompakt størrelse, der gør den ideel til at hænge alene i mindre rum eller i grupper for at skabe et dekorativt og markant udtryk. Den er velegnet til køkken, spiseområde, stue eller entré, hvor den giver et behageligt lys, der både kan fungere som arbejds- og stemningsbelysning.
Fordele ved Coventry Pendel – Hvid:
Specifikationer:
Coventry Pendel – Hvid er det oplagte valg til dig, der ønsker en stilren lampe i kompakt størrelse, som giver både praktisk belysning og et elegant udtryk i hjemmet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Coventry Pendel – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Resin, Metal |
| Farve: | Hvid |
| Længde: | 25 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Højde: | 22 cm |
| Vægt (brutto): | 1,2 kg |
| Vægt (netto): | 0,7 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 325 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 0,65 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk