Yderligere information
| Vægt | 77,6 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Taza 3,5 personers modulsofa m/puf – Sand er en rummelig og indbydende modulsofa, der giver dig masser af plads og en afslappet loungefølelse i hverdagen. Den højrevendte puf skaber en naturlig “chaiselong”-effekt, så du kan strække benene ud, invitere gæster til hygge eller samle familien til film og afslapning. Den sandfarvede nuance giver et lyst, roligt udtryk, der passer perfekt ind i både skandinavisk og moderne indretning.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Taza 3,5 personers modulsofa m/puf – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Massivt træ, Krydsfiner, Skum, Polyester, Plastik |
| Farve: | Sand |
| Sæde højde: | 41 cm |
| Sæde dybde: | 66 cm |
| Længde: | 95-175 cm |
| Bredde: | 275 cm |
| Højde: | 77 cm |
| Vægt (brutto): | 95,3 kg |
| Vægt (netto): | 77,6 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 4 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 14749 |
| Vægt | 77,6 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk