Yderligere information
| Vægt | 20,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstSavona Sæt – Hvid (HN1094) er et elegant loungemøbelsæt bestående af en stilfuld stol og en matchende puf. Kombinationen af moderne design, komfortabel polstring og den rene hvide farve giver sættet et tidløst udtryk, der passer perfekt ind i både klassiske og moderne hjem. Stolen er udformet med bløde linjer og en behagelig siddehøjde, hvilket gør den ideel til afslapning, mens puffen fuldender komforten ved at give støtte til benene. Med sin enkle æstetik og fleksible anvendelse er Savona Sættet både praktisk og dekorativt og kan bruges i stuen, soveværelset, læsehjørnet eller udestuen.
Fordele ved Savona Sæt – Hvid:
Specifikationer:
👉 Savona Sæt – Hvid er det perfekte valg for dig, der ønsker et møbel, som kombinerer komfort, funktionalitet og et elegant design. Med sin lyse farve og tidløse udtryk tilfører det både ro og eksklusivitet til indretningen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Hvid
| Model: | Savona sæt – Hvid |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Gummitræ, Fyr |
| Farve: | Hvid |
| Farvekode: | HN1094 |
| Sæde højde: | 37 / 35 cm |
| Længde: | 80 / 50 cm |
| Bredde: | 76 / 60 cm |
| Højde: | 68 / 37 cm |
| Vægt (brutto): | 22,2 kg |
| Vægt (netto): | 19,2 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 5515 |
| Vægt | 20,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk