Yderligere information
| Vægt | 37 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Mykonos Daybed – Grøn (HN1313) er et stilfuldt og komfortabelt møbel, der forener moderne design med praktisk funktionalitet. Den elegante grønne farve tilfører rummet en frisk og eksklusiv atmosfære, mens den medfølgende pude gør daybed’en ekstra indbydende og komfortabel at bruge i hverdagen. Daybed’en kan anvendes som afslapningsplads i stuen, som dekorativ siddeplads i entréen eller som et fleksibelt møbel i soveværelset eller gæsteværelset. Den solide konstruktion kombineret med det stilrene udtryk gør Mykonos Daybed til et møbel, der både er funktionelt og smukt at se på.
Fordele ved Mykonos Daybed – Grøn:
Specifikationer:
👉 Mykonos Daybed – Grøn er det perfekte valg til dig, der ønsker et møbel, som kombinerer æstetik, komfort og alsidighed. Den tilfører rummet et moderne præg, samtidig med at den skaber et indbydende sted til afslapning og hygge.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Grøn
| Model: | Mykonos Daybed – Grøn |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Krydsfiner |
| Farve: | Grøn |
| Sæde højde: | 44 cm |
| Sæde dybde: | 71 cm |
| Længde: | 175 cm |
| Bredde: | 88 cm |
| Højde: | 85 cm |
| Vægt (brutto): | 40 kg |
| Vægt (netto): | 38 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 8500 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 37 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk