Yderligere information
| Vægt | 42 kg |
|---|---|
| Model | Højrevendt, Venstrevendt |
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Sofa – Lido – Gul Velour – 3 Personers
Sofa – Lido – Gul Velour – 3 Personers er en livlig og elegant sofa, der tilføjer et frisk og moderne udtryk til dit hjem. Betrækket i gul velour er både slidstærkt og nemt at vedligeholde, hvilket gør sofaen både praktisk og behagelig at bruge. Sofaens ben er lavet af egetræ, der giver et naturligt og tidløst præg, som smukt komplementerer den varme guldfarve. Denne 3-personers sofa er perfekt til både stuer og større rum, og den leveres med to matchende puder for ekstra komfort og stil.
Sofa – Lido – Gul Velour – 3 Personers er det perfekte valg for dem, der ønsker et smukt, funktionelt og komfortabelt møbel. Med sin iøjnefaldende gule farve, slidstærke betræk, naturlige egetræben og to matchende puder, tilfører denne sofa både stil og komfort til dit hjem. Bestil din sofa i dag og få et fantastisk møbel, der vil være både funktionelt og dekorativt i mange år.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1 uge
✅ Stk pris
✅ Farve: Sennepsgult velour
| Model: | Lido 3 Personers Sofa – Sennepsgul |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Skum, Bøg |
| Farve: | Sennepsgul |
| Farvekode: | HN1004 |
| Sæde højde: | 40 cm |
| Sæde dybde: | 65 cm |
| Længde: | 93 cm |
| Bredde: | 210 cm |
| Højde: | 76 cm |
| Vægt (brutto): | 44,4 kg |
| Vægt (netto): | 42 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 7499 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 42 kg |
|---|---|
| Model | Højrevendt, Venstrevendt |
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk