Yderligere information
| Vægt | 45,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Kyoto Skænk – Smoked Egefiner med Sorte Metalben
Tilfør dit hjem et stilfuldt og elegant møbel med Kyoto Skænk. Denne rummelige skænk er fremstillet i smukt smoked egefiner, der giver en varm og sofistikeret tone, kombineret med sorte metalben for et moderne og minimalistisk udtryk. Med tre skuffer og to låger tilbyder skænken masser af opbevaringsplads, samtidig med at den er et æstetisk højdepunkt i ethvert rum.
Kyoto Skænk – Smoked er en perfekt kombination af funktionalitet og æstetik. Med dens rummelige opbevaring og elegante design er den et oplagt valg for dig, der ønsker et tidløst og stilfuldt møbel i dit hjem.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Smoked
| Model: | Kyoto Skænk – Smoked |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, Melamin, MDF, Stål |
| Farve: | Smoked |
| Længde: | 40 cm |
| Bredde: | 150 cm |
| Højde: | 74 cm |
| Vægt (brutto): | 48,8 kg |
| Vægt (netto): | 45,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 3940 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 45,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk