Yderligere information
| Vægt | 4,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Stockholm Spisebordsstol – Brun er en smuk og funktionel stol, der kombinerer klassisk nordisk enkelhed med komfort i hverdagen. Stolen er polstret i et lysebrunt stof, der giver et varmt og naturligt udtryk til spiseområdet. De lysebrune ben skaber en harmonisk helhed og understøtter stolens lette design. Med sit tidløse formsprog passer stolen perfekt til både moderne og klassiske spiseborde, og den komfortable polstring gør den velegnet til hyggelige middage og lange samtaler.
Fordele ved Stockholm Spisebordsstol – Brun:
Specifikationer:
Stockholm Spisebordsstol – Brun er det perfekte valg til dig, der ønsker en tidløs og komfortabel stol, som både tilføjer varme og stil til spiseområdet.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Brun
| Model: | Stockholm Spisebordsstol – Brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | 100% Polyester |
| Farve: | Brun |
| Farvekode: | HN1300 |
| Sæde højde: | 47 cm |
| Sæde dybde: | 40 cm |
| Længde: | 54 cm |
| Bredde: | 44 cm |
| Højde: | 88 cm |
| Vægt (brutto): | 5,2 kg |
| Vægt (netto): | 4,3 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 540 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 4,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk