Yderligere information
| Vægt | 5,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstLevanto Spisebordsstol – Sand / Valnød er en elegant stol, der kombinerer komfort og stil på smukkeste vis. Sædet er polstret og betrukket med stof i en varm sandfarve, som giver en indbydende og tidløs æstetik. De slanke ben i trælook med valnødsfinish tilfører varme og eksklusivitet, hvilket gør stolen til et flot supplement til både moderne og klassiske spiseområder. Med sit tidløse udtryk og behagelige siddekomfort er stolen oplagt til lange middage og hyggelige stunder ved spisebordet.
Fordele ved Levanto Spisebordsstol – Sand / Valnød:
Specifikationer:
Levanto Spisebordsstol – Sand / Valnød er et ideelt valg for dig, der ønsker en funktionel og stilfuld stol, som kombinerer komfort med et elegant design, der aldrig går af mode.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand / Valnød
| Model: | Levanto Spisebordsstol – Sand / Valnød |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Polyester, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Sand / Valnød |
| Farvekode: | HN1302 |
| Sæde højde: | 48 cm |
| Sæde dybde: | 44 cm |
| Sæde bredde: | 46 cm |
| Længde: | 55 cm |
| Bredde: | 52 cm |
| Højde: | 77 cm |
| Vægt (brutto): | 6,5 kg |
| Vægt (netto): | 5,4 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1025 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 5,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk