Yderligere information
| Vægt | 5,4 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Levanto Spisebordsstol – Sand / Natur er en stilren og komfortabel stol, der kombinerer et tidløst design med naturlige materialer. Sædet er polstret og betrukket med et blødt stof i en varm sandfarve, som tilfører spisestuen et indbydende og moderne udtryk. Benene er udført i trælook med en smuk eg-finish, der giver et lyst og nordisk præg, perfekt til både klassiske og moderne hjem. Stolen er designet med fokus på komfort, så du kan sidde behageligt ved bordet – både til hverdagsmåltider og lange middage med gæster.
Fordele ved Levanto Spisebordsstol – Sand / Natur:
Specifikationer:
Levanto Spisebordsstol – Sand / Natur er det oplagte valg for dig, der ønsker en behagelig og smuk stol, som kombinerer komfort med et lyst og skandinavisk design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand / Natur
| Model: | Levanto Spisebordsstol – Sand / Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Metal, Polyester, Krydsfiner, Skum |
| Farve: | Sand / Natur |
| Farvekode: | HN1302 |
| Sæde højde: | 48 cm |
| Sæde dybde: | 44 cm |
| Sæde bredde: | 46 cm |
| Længde: | 55 cm |
| Bredde: | 52 cm |
| Højde: | 77 cm |
| Vægt (brutto): | 6,5 kg |
| Vægt (netto): | 5,4 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1025 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 5,4 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk