Yderligere information
| Vægt | 26 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Beskrivelse:
Karla spisebordsstol er en eksklusiv og stilfuld stol, der kombinerer elegant design med funktionel komfort. Med sit luksuriøse microfiber betræk, armlæn og drejefod er denne stol et oplagt valg til spisestuer og mødelokaler, hvor både æstetik og funktionalitet vægtes højt.
Materialer og Design:
Komfort:
Specifikationer:
Fordele:
Karla spisebordsstol m. drejefod – Microfiber – Mørk brun er det perfekte valg for dig, der ønsker en spisebordsstol, der både er elegant og funktionel. Den eksklusive finish og den praktiske drejefunktion gør stolen til en unik kombination af luksus og praktisk anvendelighed. Ideel til både hjemmet og professionelle miljøer.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅ Farve: Mørk brun
| Model: | Karla spisebordsstol m. drejefod – Microfiber -Mørk brun |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Microfiber, Metal |
| Ben: | Pulverlakerede metal |
| Farve: | Mørk brun |
| Total højde | 80,5 cm |
| Bredde | 56 cm |
| Sæde højde: | 49 cm |
| Sædedybde: | 44 cm |
| Samle info: | Usamlet |
| Vægt pr. stk.: | 11 kg |
| Belastning: | 120 kg |
| Pr. kolli: | 2 stk. i 1 kasse |
| Afhentning muligt: | Nej |
| Vægt | 26 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk