Yderligere information
| Vægt | 9,6 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Lana Spisebordsstol – Sand er en moderne og komfortabel stol, der kombinerer funktionalitet og æstetik på elegant vis. Den er betrukket med blød bouclé i en smuk sandfarve, som giver et varmt og indbydende udtryk. Stolen er udstyret med en praktisk drejefod, der gør det nemt at bevæge sig, mens de grå ben giver en diskret kontrast til det lyse stof. Med sit tidløse design og høje siddekomfort er Lana stolen ideel til spisebordet, men den kan også bruges som en komfortabel ekstra stol i stuen eller på hjemmekontoret.
Fordele ved Lana Spisebordsstol – Sand:
Specifikationer:
Lana Spisebordsstol – Sand er det perfekte valg til dig, der ønsker en stilren og funktionel stol med høj komfort og et moderne udtryk.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Lana Spisebordsstol – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål, Stof, Krydsfiner |
| Farve: | Sand |
| Farvekode: | HN1267 |
| Sæde højde: | 50 cm |
| Sæde dybde: | 46 cm |
| Sæde bredde: | 50 cm |
| Længde: | 63 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Højde: | 91,5 cm |
| Vægt (brutto): | 11,6 kg |
| Vægt (netto): | 9,6 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 1275 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 9,6 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk