Yderligere information
| Vægt | 7,55 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Dunkirk Spisebordsstol – Natur / Beige er en elegant spisebordsstol, der kombinerer klassisk håndværk med moderne komfort. Stolen er fremstillet i solidt egetræ, som giver en varm og naturlig ramme, mens det polstrede sæde i beige stof sikrer en behagelig siddeoplevelse. De indbyggede armlæn tilføjer ekstra komfort og gør stolen ideel til lange middage eller hyggelige stunder omkring bordet. Med sit tidløse design og kombinationen af naturligt træ og neutrale farver passer stolen perfekt ind i både moderne, nordiske og klassiske indretninger.
Fordele ved Dunkirk Spisebordsstol – Natur / Beige:
Specifikationer:
Dunkirk Spisebordsstol – Natur / Beige er det perfekte valg til dig, der ønsker en kombination af naturlig skønhed, komfort og kvalitet i spisestuen.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur / Beige
| Model: | Dunkirk Spisebordsstol – Natur / Beige |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stof, Eg |
| Farve: | Natur / Beige |
| Sæde højde: | 49 cm |
| Sæde dybde: | 46 cm |
| Sæde bredde: | 49,5 cm |
| Længde: | 59 cm |
| Bredde: | 59,5 cm |
| Højde: | 80 cm |
| Vægt (brutto): | 9,9 kg |
| Vægt (netto): | 7,4 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 1 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 2375 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 7,55 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk