Yderligere information
| Vægt | 9,5 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstDover Spisebordsstol – Natur er en elegant og funktionel spisebordsstol, der kombinerer et roligt, sandmeleret udtryk med praktisk drejefod. Den naturlige farvetone giver et varmt og harmonisk look, mens de brune egetræsben tilfører en eksklusiv, nordisk fornemmelse og passer smukt til både træborde og lyse indretninger. En ideel stol til køkken/alrum og spisestue, hvor komfort og fleksibilitet skal gå hånd i hånd.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Dover Spisebordsstol – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Polyester, Eg |
| Farve: | Natur |
| Sæde højde: | 49 cm |
| Sæde dybde: | 45 cm |
| Sæde bredde: | 43,5 cm |
| Længde: | 61 cm |
| Bredde: | 58 cm |
| Højde: | 83 cm |
| Vægt (brutto): | 11,8 kg |
| Vægt (netto): | 9,5 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 1689 |
| Vægt | 9,5 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk