Yderligere information
| Vægt | 7,1 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstPå lager
Dokka Spisebordsstol – Sand er en moderne og funktionel spisebordsstol, der kombinerer komfort med et stilrent design. Stolen er polstret i blødt sandfarvet stof, som giver et indbydende og elegant udtryk, samtidig med at det matcher mange forskellige indretningsstile. Den praktiske drejefod gør stolen fleksibel og nem at anvende i hverdagen, mens de sorte ben giver en flot kontrast og et moderne udtryk. Med sin kombination af komfort, funktionalitet og tidløs æstetik er denne stol et oplagt valg til spiseområdet.
Fordele ved Dokka Spisebordsstol – Sand:
Specifikationer:
Dokka Spisebordsstol – Sand er det perfekte valg til dig, der ønsker en elegant spisebordsstol med både komfort og funktionalitet i fokus.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Sand
| Model: | Dokka Spisebordsstol – Sand |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Stål. Stof, Krydsfiner |
| Farve: | Sand |
| Sæde højde: | 49 cm |
| Sæde dybde: | 43,5 cm |
| Sæde bredde: | 43 cm |
| Længde: | 57,5 cm |
| Bredde: | 52 cm |
| Højde: | 87,5 cm |
| Vægt (brutto): | 8,1 kg |
| Vægt (netto): | 7,1 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 2 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 875 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 7,1 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk