Yderligere information
| Vægt | 55,95 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstOsaka spisebord er en raffineret og funktionel løsning, der kombinerer tidløst design med fleksibilitet og høj kvalitet. Bordpladen er fremstillet i smoked egefiner, der tilfører rummet et eksklusivt, varmt og sofistikeret udtryk. Den runde form gør det hyggeligt og socialt, mens de to medfølgende tillægsplader gør bordet utroligt alsidigt og funktionelt.
Bordet måler Ø120 cm, men kan forlænges til 160 cm eller 200 cm, hvilket giver plads til op til 8-10 personer. Dette gør det ideelt til både hverdagens måltider og større selskaber, hvor ekstra bordplads er nødvendig.
Osaka spisebord er den perfekte kombination af fleksibilitet, elegance og kvalitet. Med sin rundede bordplade i smoked egefiner, muligheden for at forlænge bordet fra 120 cm til 200 cm, og robuste konstruktion, er dette bord ideelt til både hverdagsbrug og større sammenkomster. Perfekt til den stilbevidste bolig, hvor design, funktionalitet og komfort går hånd i hånd.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Smoked
| Model: | Osaka Spisebord – Smoked |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | Egefiner, MDF |
| Farve: | Smoked |
| Længde: | 120 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Højde: | 75 cm |
| Vægt (brutto): | 63,5 kg |
| Vægt (netto): | 56 kg |
| Samle info: | Adskilt |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Antal kolli: | 2 kolli |
| Vejl. pris (DKK): | 7250 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 55,95 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk