Yderligere information
| Vægt | 1,8 kg |
|---|
Produktet er på restlager. Vi forventer at have produktet på lager i uge:
Produktet tilføjes til kurven, og sendes straks ved hjemkomstLuxon Spejl – Natur er et moderne og dekorativt spejl, der kombinerer organiske former med et naturligt udtryk. Spejlet har en smuk ramme i trælook, som tilfører varme og naturlighed til indretningen, samtidig med at den organiske form giver et blødt og levende udtryk. Med målene 38,5 x 64,5 cm har spejlet en størrelse, der gør det velegnet til både mindre og mellemstore vægflader – perfekt i entréen, soveværelset eller som en del af en billedvæg i stuen. Det er ikke blot funktionelt, men også et stilfuldt designobjekt, der kan give rummet karakter og lys.
Fordele ved Luxon Spejl – Natur:
Specifikationer:
Luxon Spejl – Natur er det perfekte valg til dig, der ønsker et funktionelt og dekorativt spejl, som kombinerer naturlige materialer med moderne design.
✅ Hurtig fragt
✅ Kvalitet & Design
✅ 14 dages fuld returret
✅ Levering: 1-3 dage
✅ Stk. pris
✅Farve: Natur
| Model: | Luxon Spejl – Natur |
| I udstilling: | Nej |
| Materiale: | MDF |
| Farve: | Natur |
| Længde: | 2 cm |
| Bredde: | 38,5 cm |
| Højde: | 64,5 cm |
| Vægt (brutto): | 2,6 kg |
| Vægt (netto): | 1,8 kg |
| Samle info: | Samlet |
| Sælges i pakker á: | 1 stk. (pris pr. 1 stk.) |
| Vejl. pris (DKK): | 450 |
| Download samlevejledning: | HER |
| Vægt | 1,8 kg |
|---|
Hos planke-bord.dk har du mulighed for at designe dit eget helt unikke og rustikke plankebord og træbord, hvad end det skal være et spisebord, sofabord, langbord, cafebord eller noget helt femte.
Design og beregn herCopyright © 2026 planke-bord.dk